Komple Taşımacılık

Komple Taşımacılık

Kanarya Lojistik kurucularının ve çalışanlarının yıllarca biriktirmiş olduğu deneyim ile müşterilerine vermiş olduğu tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmet kaleminde de güvenli, hızlı ve ekonomik taşımacılık ilkelerini en ön planda tutmaktadır.

Kanarya Lojistik ekibinden komple taşımacılık konusunda hizmet aldığınız zaman, ürünlerinizin bir yerden bir yere hiçbir durakta durmadan taşınması süratli ve sorunsuz olur.

Komple Taşımacılık Hizmeti Nedir? Avantajları nelerdir?

Komple Taşımacılık hizmeti dünya genelinde FTL olarak anılmaktadır. Bu kısaltmanın açılımı ise Full Track Load şeklindedir. Türkçe karşılığına baktığımızda ise “bir aracın (kamyon, kamyonet, tır vb.) yük taşıma kapasitesini tam olarak (ağırlık ve/veya hacim) kaplayan yük anlamı karşımıza çıkmaktadır. Adı üstünde, eğer bir taşıma aracını tamamiyle dolduracak bir yük taşıma işleminiz varsa sizin için kullanılması en mantıklı yol komple taşımacılık hizmeti olacaktır.

Bu hizmetin avantajlı olmasının en büyük nedeni ise normal şartlarda parça parça kargo hizmetiyle göndereceğiniz bir yükün, tek seferde ve hiç durmadan gideceği yere taşınmasıdır. Komple taşımacılık hizmetini kullanmak size maliyet, zaman ve hız açısından avantaj kazandıracaktır. Detaylı bilgi ve rezervasyon almak için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.