Uçak (Hava) Kargo Taşımacılığı

Uçak (Hava) Kargo Taşımacılığı

Uçak kargo hizmeti zaman ve güvenilirlik açısından en hassas taşımacılık seçeneklerinden biridir. Aynı gün içerisinde evrak ve paket teslimatını gerçekleştirebileceğiniz bu hizmet İstanbul , Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere adrese teslim ve adresten alım olarak gerçekleştirilebilir. Tercihinize göre kanarya lojistik olarak kapıdan kapıya, kapıdan havaalanına, havaalanından kapıya, havaalanından havaalanına gibi teslim seçenekleri ile size hizmet vermekteyiz. Uçak kargo hizmeti için diğer firmaları inceleyebilirsiniz.

Hepimiz zaman zaman gerek sevdiklerimize, gerekse bazı kurumlara evrak ya da benzeri ürünleri göndermek durumunda kalıyoruz. İşlemlerinizi gerçekleştirirken kargolama ve kurye hizmetleri söz konusu olunca iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir. Riskli bir taşıma işlemi gibi görünse de en güvenilir kurye hizmetlerinden biridir. Uçak kargo sistemi kuryenizi adresinizden en kısa sürede alarak, hangi şehre gidecek ise ilk sefer sayılı uçak ile limana ve uçağa teslimatı sağlanır.

Hava Kargo Nedir ?

Geniş kapasiteli kargo uçaklarıyla teslimatı sağlanan kargo hizmetine hava kargo (uçak kago) denir, Önemli evrakların yada bir ürünün ülke içinde veya ülkeler arası transferine 'havayolu kargo denmektedir.

Hava Kargo Rezervasyonu Nasıl Alınır ?

Sizin isteğinize göre göndermek istediğiniz hizmet sağlayıcısı yada ürünler için yetkili firmalardan uygun uçuş seferleri bulunarak ön rezervasyon işlemleriniz yapılmaktadır.